Co je videopřehled?

Co je Videopřehled a čím se zabývá?

Videopřehled je první český internetový vyhledávač video-vizitek svého druhu. Je to místo, kde najdete všechny pohromadě. Zabýváme se tedy vytvářením a sdružováním video-vizitek.

Co je to video-vizitka?

Laicky řečeno, je to 3-5 ti minutové video, ve kterém se obrazově, případně i zvukově představí firma, podnik, organizace, řemeslník … Kamera zachytí prostory, pracovní postup, sortiment, nebo výrobu tak, aby člověk, který se na video-vizitku podívá, získal jasnou představu, co daná firma, podnik, řemeslník atd. nabízí. Záběry jsou decentně podbarveny hudbou.

Proč je dobré mít vlastní video-vizitku?

Video-vizitka patří k nejmodernějším způsobům prezentace čehokoliv. Je postavena na faktu, že lidé při prohlížení internetu spěchají a neradi čtou odstavce textu. Mnohem raději si pustí krátké a přehledné video (video-vizitku), ze kterého se všechno dozví.

Proč si nechat vytvořit video-vizitku od Videopřehledu?

Největší výhodou je, že Vám video-vizitku automaticky zařadíme do našeho vyhledávače. Točíme ve vysoké HD kvalitě. Výhodou je také příznivá cena a to 4800 Kč za video-vizitku. V roce 2018 však máme ještě lepší, akční cenu 3400 Kč (platí pro objednávky vytvořené do konce roku 2018). V ceně je zahrnuto také cca 10 kvalitních fotografií Vaší firmy, dle vlastního přání (v digitální podobě).

Shrnutí

Videopřehled Vám vytvoří kvalitní video-vizitku v HD kvalitě za rozumnou cenu a uloží ji do vyhledávače. Využijete ji při komunikaci s obchodními partnery, vložíte ji do webu firmy (ideálně na první stranu) a dále třeba na Facebook. Tím získáváte moderní, smyslnou a přitažlivou prezentaci …